На Львівщині обрали медиків, які представлятимуть область у боротьбі за громадську відзнаку

1
66

Сьогодні у приміщенні Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося засідання Регіональної ради Орден Святого Пантелеймона Львівської області.

Про це повідомив депутат Львівської облради, керівник фракції ЄС Олег Дуда, пише Кулемет.

З вітальним словом виступив голова Поважної Ради Василь Князевич.

“Опісля разом із колегами ми обирали кращих із кращих, достойних із найдостойніших, які представлятимуть Львівщину у боротьбі за почесну громадську відзнаку у галузі охорони здоров’я – Орден Святого Пантелеймона”, – повідомив Олег Дуда.

“Україна переживає тривожні часи воєнного лихоліття. Щодня військові та цивільні медики боряться за життя. Від ворожих атак потерпають не лише наші захисники, але й цивільне населення.

Перед нами був складний вибір із 14 претендентів у номінації цивільний медик та 8 у номінації військовий медик.

Члени Регіональної ради одноголосно підтримали двох кандидатів, які представлятимуть Львівщину у номінаціях:

За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором

(для цивільних медиків) – Фітькало Олег Степанович, кандидат медичних наук, лікар-нарколог вищої категорії, лікар-психіатр,
лікар-психотерапевт, доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – ЛНМУ з 16-річним професійним досвідом. З лютого 2022 року став до лав Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine та служив командиром мінометного взводу мінометної батареї. Отримав поранення захищаючи Україну, інвалід ІІ групи.

За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором

(для військових медиків) – Скуратівський Юрій Євгенович, полковник медичної служби, начальник клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної
терапії та детоксикації Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Медичних сил ЗСУ.

Рятував наших поранених воїнів у боях за Луганський аеропорт.

Безперечно, кожен із номінантів – герой. Їхній вклад у боротьбу за життя людей та нашу незалежність є безцінним. Дякуємо та бажаємо перемоги!

“Висловлюю щиру вдячність начальнику Академії сухопутних військ, генерал-лейтенантові Павлу Ткачуку та усім членам Регіональної ради за плідну роботу та активну громадянську позицію”, – написав Олег Дуда.

1 коментар

Залишити відповідь