На Львівщині народному депутату висловили недовіру

0
786
На Львівщині народному депутату висловили недовіру

Депутати Дрогобицької міської ради проголосували за е-петицію дрогобичан, зареєстровану на офіційному інтернет-порталі міста у Єдиній системі місцевих петицій.

Про це прес-служба Дрогобицької міської ради, пише Кулемет.

У петиції дрогобичани закликали депутатів Дрогобицької міської ради висловити недовіру Народному депутату України від 121 мажоритарного округу Оресту Саламасі, а також його помічникам у зв’язку з бездіяльністю на виборчому окрузі та скерувати рішення до Верховної Ради України.

Менше ніж за тиждень е-петиція набрала необхідну кількість голосів громади.

У четвер, 23 липня, депутатський корпус Дрогобицької міської ради під час пленарного засідання LXX сесії міської ради прийняв рішення про підтримку е-петиції та висловлення недовіри Народному депутату від Дрогобиччини Оресту Саламасі.

Під час сесії секретар міської ради Дрогобича Олег Хрущ зазначив, що за рік перебування Ореста Саламахи у статусі Народного депутата України від Дрогобиччини жодної зустрічі, навіть ознайомчої, з депутатським корпусом не відбулося.

Більше того, як йшлося під час сесії, Орест Саламаха не відгукнувся на офіційне запрошення усіх депутатів ради відвідати сесійне засідання для прийняття рішень з вирішення нагальних для регіону проблем.

За словами міського голови Дрогобича Тараса Кучми, за результатами розподілу коштів державного бюджету соціально-економічного розвитку Дрогобич не отримав жодних надходжень, напротивагу таким містам-сусідам як Самбір та інші.

Також у результаті діяльності народного обранця кошти державного бюджету, які першочергово були призначені для будівництва стадіону “Галичина” у Дрогобичі, були перерозподілені на інші виборчі округи.

Вказав на недоліки у роботі нардепа й депутат міської ради, голова Координаційної ради блоку національно-демократичних сил Роман Курчик. Депутат наголосив, що особисто запрошував Ореста Саламаху на спільні засідання для того, аби поцікавитися позицією депутата щодо важливих для країни питань, зокрема актуального ринку землі. Однак, за словами Романа Курчика, депутат, попередньо давши слово прибути на засідання через 4 дні, не з`явився, а мобільні телефони у нього та помічників були вимкненими, інших засобів зв`язку з депутатом немає. Відтак Роман Курчик підкреслив, що у Ореста Саламахи відсутнє вміння дотримуватися слова.

Під час зустрічей з посадовцями і депутатами міської ради на бездіяльність та відсутність на окрузі Ореста Саламахи скаржаться й самі дрогобичани та нарікають на роботу його помічників.

Залишити відповідь