На Львівщині напрацьовують заходи з евакуації населення в разі виникнення радіаційної небезпеки

1
139

Львівщина може стати однією з областей, куди, ймовірно, найбільше евакуйовуватимуть люди через географічну віддаленість від Запорізької АЕС

Сьогодні, 3 липня, в Управлінні транспорту та зв’язку Львівської ОВА відбулась робоча зустріч з керівниками автотранспортних підприємств щодо проведення евакуаційних заходів в разі виникнення радіаційної небезпеки.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

В ході зустрічі обговорили евакуаційні маршрути та кількість транспортних засобів, яку необхідно буде залучити до евакуації евакуаційного процесу.

«Керівники автотранспортних підприємств отримали алгоритм отримання захисних костюмів, дозиметрів, у тому числі індивідуальних, станцій для масової деконтамінації (ред. – процес проведення медико-санітарних заходів для усунення ХРБ з поверхні тіла людини) в разі виникнення такої необхідності»,  – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Важливо знати: Радіаційна безпека: чим можна харчуватися та яку воду вживати при надзвичайній ситуації.

Евакуаційні рейси здійснюватимуться від стаціонарних контрольно-пропускних пунктів, які будуть розташовані на в’їздах до Львівської області.

Довідково: в перші місяці повномасштабної військової агресії рф, працівники Управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА евакуювали понад 100 тисяч людей, загалом залучили понад 1800 одиниць транспортних засобів.

 

1 коментар

Залишити відповідь