На Львівщині нагріли військових на 800 тисяч гривень

1
89

На Львівщині нагріли військових на 800 тисяч гривень. 

Про це повідомляє сторінка Екс-Бродівський район, пише Кулемет.

“Бродівські «Гринкевичі».

Всі так тішаться, що затримали Гринкевича-молодшого, а не знають, що про Броди могли тоже писати у всіх новинах, бо в нас є свої «Гринкевичі» – Кравчуки. І на початку січня один з них нарешті опинився в СІЗО! Про то поспішила написати Ольга Кравчук, яка й сама під судами ходить роками і якось навіть ночувала в СІЗО. Тільки не написала, що її родича, Валерія Володимировича Кравчука, обвинувачують в тому ж, що і Гринкевичів – розкрадання коштів ЗСУ на тендерах.

Ухвала Золочівського районного суду є в інтернеті, а там можна знайти цікавого: «…шляхом зловживання своїм службовим становищем з метою заволодіти чужим майном грошовими коштами військової частини НОМЕР_1 (бюджетними коштами), склав, підписав від імені ТОВ «БК«ТЕРОН ДЕВЕЛОПМЕНТ» та завірив печаткою даного підприємства (проставив відтиск) акти КБ-2в та довідки КБ-3 за Договору від 19.11.2021 №56, укладеним між військовою частиною НОМЕР_1 та ТОВ «БК«ТЕРОН ДЕВЕЛОПМЕНТ», в яких були вказані завідомо (для ОСОБА_5 ) завищені або НЕ виконані обсяги (вартість) робіт на загальну суму 795 734,77 грн., порівняно з виконаними фактично».

Тобто «нагрів» військових на майже 800 000 грн. А потім Оля Кравчук ходила на мітинги «гроші на ЗСУ», хоч сама жила на ті гроші, що її родина видурила в ЗСУ. Отака іронія долі.

Що Кравчуку за то може бути?

Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 366. Службове підроблення Стаття 367. Службова недбалість караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тюрма від пʼяти до восьми. Вболіваємо і за Кравчуків, і за Гринкевичів, нагороди мають знайти своїх «героїв», бажаємо довгих років заслуженого покарання”. – йдеться у повідомленні.

1 коментар

Залишити відповідь