На Львівщині на свята не скасовуватимуть комендантську годину та діятиме заборона на феєрверки

0
211
СБУ активно працюють над можливими диверсантами, групи яких проникають на Львівщину, - Козицький

Комендантська година на Львівщині діє з 12 години ночі до 5 годин ранку. В новорічну ніч її не скасовуватимуть.

Про це повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький, передає Кулемет.

“Жителі Львівщини, на території нашої області діє комендантська година з 00:00 до 05:00. У новорічну ніч вона також буде тривати в зазначені години, без жодних змін. Прошу усіх, хто має намір відзначати цей день, пам’ятати, що в державі триває війна, та не забувати завдяки кому маємо можливість продовжувати жити, працювати, зустрічатись із рідними”, – йдеться у повідомленні Козицького.

Крім того, на засіданні Ради оборони Львівщини затвердили:

– На території області заборонено використовувати усі види піротехнічних засобів, зокрема феєрверки, салюти, петарди. Ця заборона триватиме стільки, скільки діятиме воєнний стан. За дотриманням заборони буде стежити Нацполіція та патрульні.

– Упродовж Нового року та різдвяних свят за східним обрядом у посиленому режимі працюватимуть органи правопорядку та працівники ДСНС.

– Святкові богослужіння керівники релігійних громад мають встановити так, щоб їх початок чи завершення не припадав на період комендантської години. Також потрібно забезпечити проведення трансляцій богослужінь на онлайн-ресурсах, щоб мінімізувати присутність вірян у храмах.

Залишити відповідь