На Львівщині на боротьбу з коронавірусом витратили мільярд гривень

0
528
На сесії обласної ради заслухають звіт керівника Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад»

На боротьбу з коронавірусом медичним закладам комунальної власності області з бюджетів усіх рівнів спрямували 1029,5 млн гривень.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, пише Кулемет.

Зокрема, в межах програми медичних гарантій через Національну службу здоров’я України комунальні некомерційні підприємства вже отримали 703 млн гривень. На придбання дезінфікуючих та стерилізаційних засобів, діагностичних наборів та витратних матеріалів, а також проведення інших видатків, які забезпечують функціонування медичних закладів, задіяних для госпіталізації хворих на COVID-19, місцеві бюджети області виділили 280 млн грн, з яких використано 253 млн гривень.

Крім цього, область отримала з державного бюджету цільові кошти на придбання кисневих концентраторів в сумі 44 млн грн та забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 – 29,5 млн гривень.

«Понад 1 млрд гривень виділено медичним закладам області для лікування хворих на COVID-19, водночас темпи захворюваності зростають. Щоденно додається все більше і більше хворих, половина з яких потребує негайної госпіталізації. А тому, усім необхідно бути обережними, носити маски, уникати скупчення людей і обов’язково вакцинуватися», – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Leave a Reply