На Львівщині колишні керівники лісових господарств вирубали дерев на 2,2 млн грн

0
107
На Львівщині колишні керівники лісових господарств вирубали дерев на 2,2 млн грн

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування і скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх директорів державних підприємств лісового господарства. Їх обвинувачують у перевищенні службових повноважень (ч. 1, 3 ст. 365 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області.

За даними слідства, один з обвинувачених впродовж 2020 року всупереч вимогам законодавства підписав та видав 5 лісорубних квитків на проведення порубок на території природно-заповідного фонду.

Внаслідок чого на території одного із природничих парків незаконно зрубали дерева. Чим державі було завдано понад 2 млн грн збитків.

За аналогічною схемою інший ексдиректор держпідприємства незаконно видав та підписав лісорубний квиток на проведення порубки дерев на території одного із природничих парків Львівщини. Внаслідок цього державі завдано шкоду на близько 180 тис грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Leave a Reply