На Львівщині ініціюють виключення російських та білоруських авторів із навчальних програм школярів

0
94
На Львівщині ініціюють виключення російських та білоруських авторів із навчальних програм школярів

Члени комісії з питань освіти, науки та інновацій підтримали петицію Студентської ради Львова щодо виключення творів російських та білоруських авторів із підручників «Зарубіжна література».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«Уже 5 місяців український народ бореться з окупантом – як збройно, так і інформаційно. Отож, не варто забувати й про боротьбу із культурою держави-агресора, яка включена досі у навчання українських дітей, зокрема твори російських діячів у програмі зарубіжної літератури, – йдеться у листі, який скерувала на комісію Студентська рада Львова. – Відповідні пропозиції змін до навчальних програм, напрацьовані робочою групою, були надіслані у профільне міністерство, однак досі немає жодної реакції».

Як зауважила голова комісії Іванна Герус, ще весною, коли відбувалися засідання робочих груп з напрацювання концепції адаптації системи освіти до умов воєнного стану, представники освітянського середовища активно обговорювали питання внесення змін у навчальні програми, шкільні підручники щодо вилучення російського і білоруського контенту.

«Міністерство довго «думає», однак це потрібно зробити. Наші діти не можуть вивчати літературу тих, хто вбиває їх та їх батьків», – наголосила Іванна Герус.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Leave a Reply