На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація

0
1659

На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація. Про це під час брифінгу повідомив керівник Обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації, керівник Центру екстреної медицини  Львівської області Андрій Васько, пише Кулемет. 

«Станом на сьогодні, у Львівській області виявлено понад 12 тисяч випадків захворювання мешканців на коронавірусну інфекцію. З них, на превеликий жаль, понад 300 осіб – померли. Зараз ми можемо констатувати про значне навантаження на медичну систему, на стаціонарний сегмент лікування пацієнтів з ковідом.  Кількість людей, які лікуються у стаціонарах, є стабільно високою і щоденно зростає», – зазначив Андрій Васько.

За його словами, важкість пацієнтів, які перебувають у лікарнях із підтвердженим діагнозом, збільшилась. Це пов’язано не тільки із кількістю людей, які захворіли.

«Також ми повинні зрозуміти, що вірус мутує. Відтак, ми спостерігаємо все важчі форми пневмонії у наших пацієнтів. Львівська обласна державна адміністрація та Обласний штаб вкотре наголошує на необхідності дотримання карантинних заходів та усіх обмежень,  які діють на територіях», – додав керівник Штабу.

Нагадаємо, що місто Самбір віднесли до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Обмеження почали діяти із 17 серпня. Таке рішення було прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ і НС на засіданні 13 серпня.

 

 

Залишити відповідь