На Львівщині формують новий склад госпітальної ради

0
507
Олег Дуда

До складу госпітальної ради Львівської області від обласної ради запропоновано голову комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анну Ярмолу та депутата, голову Українського лікарського товариства у Львові Олега Дуду.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, пише Кулемет.

У зв’язку з формуванням нових об’єднаних територіальних громад, нового територіального устрою, зміною районів області, обранням нового складу обласної ради й виникла необхідність формування нового складу госпітальної ради.

Це дійсно важливо для області, адже Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Окрім того, комісія заслухала інформацію Львівська обласна державна адміністрація щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Як повідомив керівник профільного департаменту Орест Чемерис, ситуація з пандемією #COVID19 на Львівщині стабільна, але говорити про покращення ще зарано. Він також поінформував про плани та етапи вакцинації від COVID-19.

Leave a Reply