На Львівщині були загрози ракетного удару з акваторії Чорного моря, а також з Білорусі

0
561
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу. Були загрози ракетного удару з акваторії Чорного моря, а також з Білорусі.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОВА.

“Дякую нашим бійцям протиповітряної оборони за те, що небо над Львівщиною залишилося спокійним.

Наполегливо прошу всіх жителів області, якщо ви чуєте сигнал тривоги, йдіть в укриття і чекайте повідомлень від офіційних джерел.

Регулярно оновлюйте мобільний застосунок «Повітряна тривога», оскільки розробники час від часу встановлюють додаткові потужності для оповіщення.

Також, вкотре нагадую, що фото-, відеофіксація місць уражень, зокрема, у реальному часі є забороненою! За це вас можуть притягти до кримінальної відповідальності. Не ставайте коригувальниками вогню, не допомагайте окупанту!

Прихистили за добу на Львівщині ще 585 наших співвітчизників, за добу понад 22 тисячі людей перетнули кордон на всіх переходах на території Львівщини.

Усього від початку вторгнення рф в Україну Львівщина прийняла більше ніж 252 тисячі людей, які залишили свої домівки через небезпеку. Ми готові і надалі допомагати тим, хто цього потребує.

Поліція опрацювала майже 1400 повідомлень про підозрілих людей чи об‘єкти. Дякуємо громадянам за пильність. У воєнний час це особливо важливо. Лише разом зможемо перемогти!”, – йдеться у повідомленні Максима Козицького.

Залишити відповідь