На Львівщині запрацює академія боксу імені Андрія Котельника

0
1083
З нового навчального року на Львівщині запрацює академія боксу імені Андрія Котельника
З нового навчального року на Львівщині запрацює академія боксу імені Андрія Котельника

Сьогодні, 28 серпня, у Львівській ОДА відбулось підписання меморандуму між Львівським училищем фізичної культури та Благодійним фондом Андрія Котельника щодо створення на базі ЛУФК першої Академії боксу в Україні. Свої двері Академія відчинить вже 3 вересня.

«У залі, де тренуватимуться спортсмени, створені всі умови, які необхідні для того, щоб стати олімпійцями. Для нас важливим є результат. Училище дає навчання, проживання, харчування, ми в свою чергу – екіпірування і, якщо людина перспективна, тоді і фінансову підтримку. Ми маємо можливості для допомоги боксерам, в тому числі і власним прикладом. Прагнемо показати їм, що завдяки наполегливості і вірі у власну перемогу, можна стати чемпіоном. Можливо це стане мотивацією для майбутніх високих результатів молоді», – розповів cрібний призер Ігор Олімпіади 2000 року, чемпіон Світу у напівсередній ваговій категорії за версією WBA, кавалер Орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів Андрій Котельник.

Новостворена академія відрізнятиметься від боксерських клубів та шкіл, які сьогодні працюють, тим, що молоді спортсмени, які вже досягли певних висот – переможці турнірів, чемпіонатів, різного роду змагань, можуть бути зараховані до академії автоматично, без іспитів.

«Ми вирішили об’єднати свої зусилля задля суттєвого покращення рівня розвитку боксу в училищі, області та Україні загалом. Це стабільна база підготовки наших спортсменів у напрямку боксу, привернення уваги до питання підготовки боксерів в умовах регіону, промоція та покращення селекції. Ми хочемо, щоб в нашому училищі навчалися найсильніші боксери, яких ми зможемо залучити до підготовки», – розповів директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Навчання проводитимуть у одному із найсучасніших залів для тренувань в Україні на двох рингах. Одночасно тут можуть тренуватись до 40 боксерів.

«Серед основних напрямків діяльності Академії: проведення селекційної роботи, організація спільних заходів, змагань і навчально-тренувальних зборів, покращення соціально-побутових умов спортсменів, зокрема тих, які входять в когорту топових. Створення Академії є безпрецедентною подією не лише для Львівщини, а й для усієї України, це продукт державно-приватного партнерства», – зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Залишити відповідь