На Львівщині визначили кращі команди з пляжного волейболу

0
682

З метою популяризації та подальшого розвитку пляжного волейболу, пропаганди здорового способу життя, залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів в Жидачівському районі відбулися змагання з пляжного волейболув межах обласних комплексних змагань за програмою ХІ обласних ігор ветеранів спорту. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Змагання відбулися на якісно підготованих майданчиках відпочинкової бази «Острів» у селі Заріччя Жидачівського району. Змагалися учасники категорії «Ветерани»(1978 р.н. та старші) за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом взяли участь 15 чоловічих та 8 жіночих команд ветеранів волейболу.

Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу культури туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Серед команд ветеранів-чоловіків місця розподілились так: перемогу здобула команда Сокальського району, 2 місце посіла команда з Нового Роздолу, а 3 місце виборола збірна Бродівщини.

Серед жіночих команд «золото» здобула команда з Нового Роздолу, на другу сходинку п’єдесталу піднялися представниці Яворівського району, а третє місце посіла команда міста Самбора.

Команди переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх».


Leave a Reply