На Львівщині відзначили 109-ту річницю від дня народження Степана Бандери

0
1380

Сьогодні, 1 січня, на Львівщині, з нагоди 109-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери, відбулись урочисті заходи, участь у яких взяли представники влади та громадськості.

Зокрема, біля пам’ятника Степану Бандері, що на площі Кропивницького, відбулось урочисте віче. Керівництво області та міста поклали квіти до підніжжя пам’ятника Герою України.

«Нам, людям, які сьогодні, через десятки років знову взяли в руки зброю треба навчитися мудрості у провідників Організації українських націоналістів – не ставити своє особисте вище від загального українського, та боротися не за себе в Україні, а за Україну. Нам потрібно об’єднати всю націю, всю державу. І тим людям, які сьогодні віддають своє життя на Сході України за те, щоб ми тут на Галичині, мали можливість святкувати день народження провідника ОУН, треба складати особливу честь та увагу, тому що кожен воїн української армії зробив все можливе для того, щоб загарбник не пройшов вглиб. І я переконаний, що регулярна українська армія обов’язково зробить те, чого хоче кожен українець – вийти на кордон нашої держави,підняти синьо-жовтий прапор над Луганськом, Донецьком, Сімферополем і Севастополем. І це залежить не тільки від воїнів, Головного Верховнокомандувача, це залежить від кожного з нас», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Опісля покладання квітів усі присутні під музичний супровід Львівського муніципального хору Гомін виконали Державний гімн України, а також провели спільну молитву.

На завершення учасники віче виконали Гімн українських націоналістів «Зродились ми великої години».

Залишити відповідь