На Львівщині вчителі звинувачують 7-класника у агресії

0
1266

Педагогічний конфлікт у школі Зимної Води, що на Львівщині – вчителі нездатні впоратися там із семикласником, якому закидають неповагу й хуліганство. А от його мати та сестра називають усе це наклепом й нарікають на вчителів. Про це повідомив “5 канал”.

“Шановні вчителі, прийміть заходи, а саме – перевести Тимофія в інший клас. Він дозволяє собі ображати, бити і принижували гідність однокласників. В його поведінці спостерігається агресія і ненависть до дітей та вчителів”, – таких заяв у директора школи Зіновії Пацули десятки. Ледь не щодня до неї звертаються батьки школярів та вчителі зі скаргами на семикласника Тимофія.

“Він собі серед уроку дозволяє ходити по класу. Може вийти з класу. Я знімала відео – хотіла показати батькам. Він підійшов, схопив мене за руку, викрутив руку і забрав телефон”, – пригадує вчителька Любов Савченкова.

Окрім того, педагоги нарікають на трьох молодших братів та старшу сестру Тимофія.

“Вони систематично зривають уроки вони. Підходять і говорять “Вдар мене, вдар мене”. Звертаються до вчителів на “ти”, звертаються нецензурними словами”, – каже директор школи Зіновія Пацула.

Батьки цих дітей ніяк не реагують на звернення вчителів.

“Батьки з нами не контактують, не приходять в школу, на виклики не відповідають – вчителі у них занесені у “чорний список”, – пояснює директорка навчального закладу.

Ми намагалися поспілкуватися з Тимофієм, однак розмова не вдалася. Хлопець пригрозив викинути журналістську камеру.

А ось сестра Тимофія – Анна – всі звинувачення вчителів щодо їхньої сім’ї називає “звичайним наклепом”.

“Те, що неадекватні вчителі говорять, що в нас така поведінка – це не означає, що вона в нас така є. Адекватна дитина (Тимофій). Те, що завуч школи трошки, вибачте за слово, неадекватна, то це не означає, що діти так поводяться”, – каже дівчина.

Мати цих школярів у телефонній розмові нарікає на вчителів. Мовляв, ті оббрехали їхню сім’ю та самі провокують конфлікти.

“Наші діти переживають дискримінацію в школі, неодноразові побої, діти приходили в ранах та синцях. Руки дозволяє собі розпускати вчитель фізкультури, і ще багато там є таких. Ми не жаліємося, ми молимося і просимо, щоб Бог просвітив розум цим людям, що вони неправильно вчиняють”, – коментує ситуацію мати учнів Наталя Смолинська.

Про ситуацію у школі вже знають й у службі у справах дітей. Правоохоронці також часті гості у навчальному закладі.

“Можливо, є якийсь тиск батька. Може, діти так виховувалися, що тепер на них позначилося, що вони так поводяться у школі з вчителями”, – припускає начальник служби у справах дітей Пустомитівського району Володимир Мота.

Тим часом начальник сектору патрульної поліції Пустомитівського відділу Олег Житняк розповідає: “Був конфлікт між учнями 7-го класу за участі Тимофія. У результаті цьоого приїхав старший брат одного із  учасників конфлікту й вчинив хуліганські дії”.

За це суд зобов’язав його виплатити штраф. Тим часом, служба у справах дітей присвятить спеціальне засідання ситуації у цій родині та в школі. Його призначили на 23 травня.

Залишити відповідь