На Львівщині ускладнюється ситуація із захворюванням на кір

0
994

У області ускладнюється ситуація із захворюванням

У Львівській ОДА проведуть засідання обласної комісії ТЕБ і НС щодо можливості розгляду питання про заборону відвідування шкіл через поширення кору. Про це йшлось під час засідання апаратної наради у Львівській ОДА.

Як повідомили медики, за 2017 рік у області було офіційно зареєстровано 92 випадки захворювання на кір, які підтверджені лабораторними дослідженнями, при чому 50 випадків – у грудні. Натомість з 1 січня цього року уже зареєстровано понад 70 таких випадків.

«Велика частина із цих цифр – діти, більшість з яких була нещепленими. Тому, мабуть, є доцільність, перебрати досвід Києва та Одеської області і прийняти рішення про недопущення дітей до навчання у школах. Таке рішення буде діяти на свідомість батьків», – повідомили медики.

Директор департаменту Ірина Микичак додала, що останніми місяцями у області є поширення захворюваності кору і серед дорослого населення, про що зокрема свідчить випадок на «Фуджікурі», де захворіли 50 осіб.

«Мабуть, на такий крок треба йти (розпорядження голови ЛОДА, – Ред.)», – сказала Микичак.

Вона також додала, що департамент закрив на карантин два відділення у лікарнях, зокрема у львівській міській дитячій лікарні та «ОХМАТДИТі».

Заступник директора департаменту освіти Ігор Гайдук додав, що також підтримує позицію про тимчасове недопущення дітей до навчання.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив підготувати повну довідку про стан справ і сьогодні до 1 години у Львівській ОДА визначаться із датою проведення обласної комісії ТЕБ і НС.

«Я прошу, щоб це було рішенням обласної комісії, а не розпорядженням голови», – сказав Синютка.

 


Leave a Reply