На Львівщині у закладах охорони здоров’я оновлюють матеріально-технічну базу

0
1191

В обласних медзакладах вперше за багато років проводять масштабні реконструктивні та ремонтно-відновлювальні роботи. Придбано  потужне медичне обладнання. Це стало можливим завдяки підтримці Львівської облдержадміністрації, обласної ради та народних депутатів України.

Так, до прикладу, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ»  розпочали реконструкцію приймального відділення. За кошти субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток Львівської області у 2017 році буде здійснено першу чергу реконструкції. Окрім того, за кошти спонсорів вже провели капітальний ремонт санвузла.

Особлива увага сьогодні приділяється реалізації Обласної програми з енергозбереження. Такі заходи проводяться у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

«Незабаром маленькі пацієнти і медперсонал відчують тепло і комфорт у палатах, а бюджет установи – економію коштів. Ці кошти адміністрація лікарні зможе використати на нагальні потреби пацієнтів ЗУСДМЦ», – зазначила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я.

Також інтенсивними темпами відбувається реконструкція пологового будинку ЛОКЛ.

Залишити відповідь