На Львівщині Свято Героїв відзначать урочистою ходою із вшануванням видатних постатей

0
947

У неділю, 27 травня, Львівщина відзначає Свято Героїв. З цієї нагоди вулицями Львова пройде урочиста хода. Про це йшлося під час організаційної наради у Львівській ОДА з нагоди проведення свята, пише прес-служба ЛОДА.  

Участь у ході візьмуть учасники АТО, ветеранські, волонтерські, патріотичні організації, учасники Революції Гідності та медики Майдану,  представники молодіжних громадських організацій та студентської молоді.

Колона сформується біля пам’ятника Степану Бандері і вирушить за маршрутом вул. Бандери – вул. Коперніка – просп. Свободи. Заплановано, що учасники ходи покладуть квіти до таблиці Є. Коновальця (вул.Є. Коновальця); таблиці Р. Шухевича (вул.Т.Чупринки), пам’ятника М. Вербицькому (вул.Т.Чупринки), пам’ятника Жертв комуністичних злочинів (пл. М.Шашкевича), таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул.С.Бандери); пам’ятника отцю М.Шашкевичу (вул.Коперника), таблиці патріарху Й.Сліпому (вул.Коперника), таблиці О.Гасину (вул.Коперника), таблиці Р.Дашкевичу (вул.Коперника).

Також урочисте проходження заплановане на проспекті Свободи, де опісля учасники покладуть квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Відтак, в межах наради погодили та ознакували маршрут, а також узгодили організаційні питання проведення Свята Героїв.

Запрошуємо усіх мешканців області долучитися до свята та вшанувати Героїв!

Leave a Reply