На Львівщині стартував перший Event Industry Forum

0
2154

Сьогодні, 9 лютого, на Арені Львів відбулось урочисте відкриття масштабного заходу – Event Industry Forum. Захід об’єднав 700 учасників представників івент- індустрії. Про це пише прес-служба ЛОДА.

Участь у відкритті форуму взяв директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

“Такі події вкотре доводять, що Львівщина є центром різноманітних заходів, зустрічей, форумів на найвищому рівні. Сьогодні Львівщину можна розглядати у багатьох контекстах, як територію економічного розвитку і у 2017 році вісім десятків івентів пов’язані із відкриттям нових підприємств, створенням нових робочих місць, Львівщина культурна, етнофестивалі, культурні заходи які проводять щоденно в області. Наша область туристична, у якій приємно перебувати не лише у центрі міста, але у Турківському районі поміж гір, Сколівському поміж гірськолижних курортів, Перемишлянському, Буському районах серед замкової краси і нарешті Львівщина гостинна – неймовірний галицький дух і галицька вдячність”,  – зазначив Роман Филипів.

Під час форуму учасники дізнались про технологічні новинки event-індустрії,  ознайомились з новими можливості маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії, а також мали змогу отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку.

Leave a Reply