На Львівщині “розшукують” прикордонників

0
762

Державна прикордонна служба чекає бажаючих приєднатися до команди професіоналів. Поспішайте заповнювати анкети в рамках проекту «Нове обличчя кордону» для проходження служби у лавах прикордонного відомства в сучасних підрозділах охорони кордону. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Повідомляємо, що конкурс до реформованих органів і підрозділів прикордонного відомства проводиться як серед військовослужбовців Держприкордонслужби – на посади сержантського та офіцерського складу, так і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу.

Наразі триває прийом анкет у відділ прикордонної служби «Пархоменкове» (Волинська область)  та «Харків-аеропорт».

Також відкрита реєстрація на посади у відділах «Рава-Руська», «Краківець» та ОКПП «Київ».

Зазначимо, що даний етап прийому анкет розпочався 1 серпня та триватиме до 29 вересня цього року.

Усі подані анкети кандидатів обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Після цього учасники складають тестування, проходять медичний огляд, фізичне випробування та співбесіду.

Варто додати, що кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

Також інформуємо, що в середині вересня розпочнеться новий етап набору ще у два підрозділи Держприкордонслужби – відділ прикордонної служби «Шегині» та «Дніпро-авіа» і інші підрозділи охорони державного кордону.

Усю детальну інформацію можна відслідкувати на сторінці проекту за посиланням https://newface.dpsu.gov.ua/

 


Leave a Reply