На Львівщині проведуть реконструкцію пунктів пропуску

0
1476

У ДФС відбулось підписання контрактів в рамках виконання міжнародного договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Про це у Фейсбуці повідомив нардеп Михайло Хміль.

“Підписання угод відбулося між керівництвом ДФС та двома польськими фірмами, які виграли тендер на здійснення робіт із реконструкції пунктів пропуску “Рава-Руська” (близько 1,5 млн. євро) та “Шегині” (близько 15 млн. євро.) На наступному тижні очікуємо підписання угоди по пункту пропуску “Краківець” (6,9 млн. євро).

При умові оперативного погодження контрактів Міністерством фінансів Польщі будівельні роботи можуть розпочатись уже літом і мають бути зреалізовані до 2020 року.

Реконструкція згаданих пунктів пропуску дасть можливість чітко розмежувати смуги для вантажного, пасажирського та легкового транспорту, а також частково автоматизувати роботу митників, зокрема через автоматичне зчитування номерних знаків з транспортних засобів. У результаті матимемо скорочення часу митного огляду, а відповідно і зменшення черг на українсько-польському кордоні.

До слова, загальна сума польського кредиту на умовах пов’язаної допомоги становить 100 мільйонів євро. Кошти з нього розподілені наступним чином: 25 мільйонів на оптимізацію трьох пунктів пропуску (ДФС), 7 мільйонів для Державної прикордонної служби та 68 мільйонів євро на ремонт прикордонних автомобільних доріг для Укравтодору”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь