На Львівщині представили фотовиставку Василя Мельниченка «Братва»

0
1217

У Львівському музеї історії релігії презентували виставку Василя Мельниченка «Братва».  Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Виставка російського художника, педагога, журналіста Василя Мельниченка із Омська зібрала чимало поціновувачів сучасного мистецтва. У відкритті взяла участь заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, яка від імені голови подякувала авторові за його роботу та можливість побачити його очима війну та тих, хто її толерує.

«Якщо ця виставка взмінила бодай одну долю – це великий успіх. Згадуючи слова Вінстона Черчилля, нам усім треба пам`ятати, що народи, які падають від боротьби, обовязково підведуться, а ті, що здаються без бою, ніколи не зможуть встати. Нашим сусідам – як на Сході, так і на Заході – час зрозуміти, що ми той народ, який не подалати», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Виставка «Братва» – це майже 50 світлин кореспондента «Ведомостей» Дениса Абрамова, фотографа Олександра Аксакова та документаліста Дениса Тарасова, які вони зробили в козацьких таборах на Уралі, а потім на Сході України.

«Як художникові мені подобається, що кожного разу ці роботи знаходили нове просторове і міфологічне вирішення. Однак як звичайна людина я хочу, аби ця війна стала лише частиною музейного архіву», – поділився думками Василь Мельниченко.

Виставку двічі представляли у містах Німеччини, а на батьківщині автора вона заборонена. Виставка триватиме до 25 березня.

Залишити відповідь