На Львівщині представили директора обласного центру зайнятості

0
1211

Сьогодні, 27 березня, на Львівщину з діловим візитом прибув в. о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. Під час зустрічі з керівним складом обласного та базових центрів зайнятості він представив колективу директора ЛОЦЗ Василя Барилюка. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

В. о. голови Державної служби зайнятості назвав здобутки Львівської області, наголосивши, що це один з регіонів, де разом із зменшенням чисельності безробітних, зріс рівень зайнятості, збільшилася база вільних робочих місць і вакантних посад. Він також озвучив основні пріоритети та завдання на найближчий час. А це – перетворення служби у сервісну установу, використання таких новітніх методів роботи як кейс-менеджмент і профілювання безробітних, активізація профорієнтаційної роботи серед учнівства із застосуванням методів профдіагностики для того, аби молодь обирала професії, затребувані на ринку праці, організація для безробітних професійного навчання на дуальній основі, підтримка підприємницьких ініціатив, стимулювання бізнесу до створення нових робочих місць, ведення серед громадськості інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою поширення відомостей про переваги офіційного працевлаштування та ризики праці в тіні.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук привітала Василя Барилюка та висловила слова вдячності заступнику директора ЛОЦЗ Оксані Іванчук за те, що вона зуміла сформувати і втримати сильну команду, згуртувати довкола себе тих, у кого горять очі, хто прагне працювати на результат.

«Ситуація в нашій країні непроста, ми живемо в період війни, у час змін, тому дуже важливо акумулювати всі найкращі надбання і від реформи у сфері освіти, і в галузі охорони здоров’я, адже все це позначається на рівні зайнятості. Тому зичу вам роботи, яка приносить задоволення, підштовхує до нових звершень. Завжди пам’ятайте, що ми – не вічні, після нас прийдуть інші і запитають, що ти зробив, який слід після себе залишив», – резюмувала Оксана Стоколос-Ворончук.

Василь Барилюк поділився своїми думками щодо того, як змінити на краще ситуацію на ринку праці. Відтак, за його словами, щоб зберегти трудовий потенціал і не відчувати кадрового голоду, підприємства повинні підвищити найманому персоналу рівень заробітної плати.


Leave a Reply