На Львівщині працюють над створенням скверу імені Андрія Кузьменка

0
1034

Дизайнери уже підготували проект скверу в Новояворівську, який носитиме ім’я соліста гурту “Скрябін” – Андрія Кузьменка. Про це пише 032.ua з посиланням на Globarch Group.

Особливістю парку є те, що його видно з вікна помешкання родини Кузьменків.

“Ми намагались створити місце, де зібрані частинки душі відомого музиканта. Слова та образи з його пісень оточують зі всіх сторін, створюють неповторну атмосферу присутності Кузьми”, – пояснили творці проекту.

[media type=”picture” position=”1″]

Зі слів дизайнерів, планується осучаснити старий фонтан посеред парку, “вписати” його в громадський простір з розважальною функцією та можливістю проектування на воді кліпів співака у вечірній час.

Інфраструктура парку має бути геометричною та включати в себе багато зелені. Центральну алею прикрасять лавками-парасольками, дитячу зону — фігурами казкових звірів, а “родзинкою” парку будуть бетонні сходи-клавіші, які підіймаються “за хмари”. З верхньої площадки сходової клітки відвідувачі скверу бачитимуть проекцію символа рекреаційної зони — голуба з бруківки у центрі бетонного кола.

Передбачається, що у сквері люди відпочиватимуть у гармонії з природою, для них створять місця для усамітнення та роздумів.

“Для кожного з нас Кузьма залишиться жити, допоки живі його пісні та пам’ять про нього. А отже, він навіки з нами”, – резюмували автори проекту.

Залишити відповідь