На Львівщині назвали переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

0
1652

Сьогодні, 23 червня, під час ІІІ Форуму місцевого розвитку презентували підсумки відбору проектів Програми підтримки ініціатив карпатських громад. Представила проекти-переможці виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

«У нас завжди питають, якими є результати таких заходів, як Форум місцевого розвитку. Відповідаємо. На минулорічному Форумі голови рад чотирьох карпатських областей домовились про те, щоб розробити і провести спільний конкурс, скерований на розвиток Карпатського регіону. Домовились і зробили. Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад відбувся одночасно у чотирьох областях: Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях. На цей конкурс подали 107 проектів. Переможцями стали 32 проекти на загальну суму 9,1 млн. грн. Але найбільше ми тішимося, що маємо 4 міжрегіональні проекти.
В черговий раз вітаємо усіх, хто переміг і буде реалізовувати свої проекти задля наших Карпат! Роботи попереду багато, адже їх потрібно не лише успішно втілити, але й напрацювати зміни і покращення для нового конкурсу, який ми обов’язково проведемо у наступному році. Тож успіху нам усім! Разом зможемо більше!», – сказала Галина Литвин.

Переможці по Львівській області:

№ п Назва проекту Заявник
1 Туристичний барометр Тустані ГО “Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму”
2 Збереження історичної пам’яті про створення Української Головної Визвольної Ради у с. Сприня Самбірського району ГО “Агенство регіонального розвитку Самбірщини”
3 Популяризація еко-культурних заходів в басейні витоку річки Дністер ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини»
4 Промоція сакральної архітектури Жидачівського району Жидачівська районна рада
5 ТhеАrtоf театр: все починалось у Кам’янці-Бузькій Кам’янка-Бузька міська рада
6 Капітальний ремонт фондосховища та санвузла для осіб з особливими потребами Художнього музею М. Біласа в м. Трускавці Відділ культури Трускавецької міської ради
7 Відновлення та актуалізація туристичного маршруту “Шляхами князя Лева” Старосамбірська районна рада
8 Музей однієї ікони Моршинська міська рада
9 Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» Громадська організація «Сколівщина»
10 Обласний етнофестиваль “Купальська містерія над Бугом” Кам’янка-Бузька районна рада
11 Влаштування підвісного пішохідного переходу через річку Опір до пам’ятника князя Святослава

 

Залишити відповідь