На Львівщині й у Львові карантину через кір наразі не оголошуватимуть

0
988

Станом на нині загалом по області та місту на кір захворіли 74 людини, і з них 49 – діти. Про це сьогодні, з посиланням на інформацію Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та профільне управління ЛМР, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише День

Найвища захворюваність у спальному Сихівському району Львова. Тому управління охорони здоров’я міста уже видало наказ про заходи щодо локалізації спалаху кору у Львові. Аналогічні накази про заходи з профілактики і запобігання поширення кору вже готують й управління освіти, соціального захисту і молоді та спорту ЛМР.

Щодо питання про обмежувальні заходи у закладах освіти і позашкільного виховання, то його поки що не ставлять на порядок денний. Тому і школи, і садочки від сьогодні, по закінченні канікул, працюють у звичному режимі.

«Маємо 74 особи, які захворіли, з них 49 – це діти, але не всі шкільного віку, – зазначив, зокрема, мер. – Зараз обговорюються рішення, які будуть рекомендаційними для влади».

Також міський голова навів статистику щодо захворюваності на кір порівняно з минулим роком: якщо за увесь 2017-й на Львівщині на кір хворіли 114 осіб, то за два тижні 2018-го з аналогічною проблемою до лікарів звернулися вже 74 пацієнти.

А інфекціоністи тим часом стверджують, що Львівська область цілком забезпечена якісною вакциною проти кору, одначе щепити дітей львів’яни не квапляться.

Залишити відповідь