На Львівщині чоловік напав на двох дівчат і зґвалтував одну з них

1
3197

Гвалтівник діяв під покровом ночі, в балаквлаві та рукавицях. Однак одній із 2-х дівчат, які зазнали нападу зловмисника на початку села Берездівці, вдалося вирватися з лабет розбійника і покликати на допомогу охоронців. За лічені хвилини прибули і поліцейські, але злочинець встиг утекти. Про це пише Розділля ТБ з посиланням на «Вісник Розділля».

Докладніше про обставини жахливого злочину розповів начальник Новороздільського відділення поліції, підполковник Руслан Шнайдрук.

– Минулого тижня на території обслуговування Новороздільського міського відділення поліції сталася резонансна кримінальна подія, яка вже наступного дня стала обростати все новими й новими чутками, причому непідтвердженими. Тому докладно викладу обставини важкого злочину – згвалтування дівчини, тобто , як гласить стаття 152, ч.1 Кримінального Кодексу України, вступ в статеві зносини з особою проти її волі. Для того, щоб зняти усі домисли та плітки, які поширюються серед громадян, якомога детальніше опишу обставини жахливого злочину.

Отже, минулого тижня, в ніч з четверга на п’ятницю 29 червня, а якщо точніше, то близько 2-ої години, 19-річна мешканка одного із сіл Миколаївського , що входить у територію обслуговування Новороздільського ВП, разом з подругою – ровесницею поверталися з Нового Роздолу до місця свого проживання. Пройшовши вгору вулицею Лесі Українки, вийшли на вулицю Ходорівську, а далі по трасі попрямували у село Берездівці.
На початку села до дівчат раптово ззаду підбіг мужчина у балаклаві та рукавицях та почав несамовито наносити юнкам болючі тілесні ушкодження, завдаючи прицільних ударів по голові та обличчі. Поваливши нажаханих і шокованих дівчат на землю, невідомий розбійник продовжував їх лупцювати.

Якось інстинктивно вловивши зручну мить, одна із дівчат вирвалася від нападника і стрімголов побігла дорогою вниз у напрямку сільради, волаючи про допомогу. Але мешканці навколишніх будинків, схоже, мирно спали або ж, прокинувшись, полохливо вслухалися у роздираючі душу дівчачі крики. Що прикметно, навіть втеча другої жертви та її крики, які, здавалося, заповнили увесь навколишній простір та небеса, не зупинили навіженого бандита: він нанісши достатньо тілесних ушкоджень дівчині, які зламали її відчайдушний опір , затягнув її на узбіччя в кущі і, незважаючи на пручання юнки, вступив із нею в статеві зносини проти її волі.

Тим часом, друга дівчина, не перестаючи волати про допомогу, добігла до одного з підприємств, де чергували охоронці, і повідомила їм про напад невідомого розбійника. Ті, своєю чергою, не гаючи часу зателефонували у міське відділення поліції . А правоохоронці, наголошу, практично за лічені хвилини після отриманого повідомлення, прибули на місце події. Утім, нападника вже не застали, а тільки напівпритомну і вкрай морально розбиту і фізично знесилену дівчину.

Внаслідок насильства дівчина отримала моральну травму на все життя, а щодо її фізичного стану, то можу коротко сказати, що її життю ніщо не загрожує, щоправда, наявні гематоми на обличчі, однак вона не була госпіталізована. Вже проведено низку експертиз. Єдине, що ускладнює пошук, це обставини скоєння злочину: темна пора доби, зловмисник діяв в балаклаві, яка маскувала його обличчя (до речі, такі балаклави реалізуються у вільному продажі), та рукавицях. Невідомі й інші чинники: з якою метою він там знаходився, яким був його основний мотив? Тому, повторю, на даний момент правоохоронці працюють над усіма можливими версіями скоєного резонансного злочину.

1 коментар

Leave a Reply