На кордоні з Польщею за добу зупинили 10 ухилянтів (ФОТО)

1
61

На Львівщині прикордонники припинили десять спроб незаконного перетину кордону

Про це інформує ДПСУ, пише Четверта студія.

Впродовж попередньої доби інспектори прикордонного контролю в пунктах пропуску припинили девʼять спроб незаконного перетину кордону за документами з ознаками підробок. Предʼявників липових документів викрили в пунктах пропуску «Грушів», «Краківець», «Рава-Руська», «Смільниця» та потязі закордонного прямування. Ще одного порушника вартові кордону зупинили поза межами пунктів пропуску. Усі затримані виявились чоловіками призовного віку.

Семеро чоловіків з Одеси, Харкова, Хмельниччини та Тернопільщини надали на перевірку тимчасові посвідчення військовозобовʼязаного та довідки військово-лікарської комісії. В ході перевірки військово-облікових документів прикордонники виявили ряд ознак, що свідчать про їх підробку. Ще один мешканець міста Кам’янець – Подільський пред’явив сумнівну медичну довідку. Під час вивчення документів прикордонний наряд також виявив не встановленого взірця відмітки у військовому квитку.

Під час прикордонного контролю в жителя Дніпра інспектор виявив липові відмітки на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік в Литовській Республіці.

За усіма фактами прикордонники повідомили співробітників Нацполіції. За використання фальшивок чоловікам загрожує відповідальність за ст. 358 Кримінального кодексу України.

Військовослужбовці відділу «Сянки» отримали інформацію про рух невідомої особи в напрямку державного кордону. Здійснивши перевірку група реагування затримала 34-річного уродженця Донецької області, який мав намір незаконно перетнути кордон поза межами пунктів пропуску. На чоловіка складено адміністративні документи, надалі справу скерують до суду.

1 коментар

Залишити відповідь