На Черкащині відбулися урочисті заходи з нагоди складання Військової присяги строковиками

0
1285

У Головному центрі підготовки особового складу відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 27-ї річниці заснування центру та складання Військової присяги військовослужбовців строкової служби. Привітати персонал центру прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, представники влади Черкаської області, духовенства та ветерани-прикордонники.

Про це пише прес-служба ДПСУ

У цей особливий день 743 військовослужбовці присягнули на вірність українському народові. Для кожного військовослужбовця це завжди знаменна та хвилююча подія, тож на стройовому плацу зібралися батьки, рідні та друзі новобранців.

Після внесення бойового прапора в урочистій обстановці прикордонники присягнули ніколи не зрадити український народ! Почесні гості привітали юнаків з нагоди знаменної події, а весь персонал центру з новим поповненням та Днем частини.

«Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам Військової присяги» – зазначив у вітальній промові Сергій Дейнеко.

У своєму зверненні до особового складу Голова Держприкордонслужби зауважив, що на початку збройної агресії на сході України першими, хто прийшли на допомогу Луганському прикордонному загону, були саме курсанти Центру. Також Голова Служби подякував усьому особовому складу Головного центру підготовки особового складу та зазначив, що у служінні Батьківщині не має більшої відповідальності, ніж воювати з ворогом.

У ході урочистостей відбулося нагородження військовослужбовців та працівників центру. Персонал центру було відзначено відомчими нагородами, грамотами та подяками. А також священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу.

Церемонія Військової присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центру та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Варто зазначити, що  жоден військовослужбовець строкової служби не буде залучатись до виконання бойових завдань в районі проведення ООС та направлятиметься для подальшого проходження служби у інші підрозділи прикордонного відомства.

 

Залишити відповідь