Ми повинні зробити усе для того, щоб людина почувала себе комфортно, – Геннадій Зубко

0
1620

У Львові відбулась Рада регіонального розвитку Львівської області за участі керівництва держави. Про це пише прес-служба ЛОДА.

Відтак, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що вирівнювання можливостей територій є одним із пріоритетних напрямків на найближчі роки розвитку України.

«Те, на чому ми сьогодні хочемо зробити акцент – рівний розвиток регіонів. Відійти від того, що міста мільйонники мають однакові можливості. Нам необхідно досягнути того, щоб на рівні України була безпосередня можливість як якості життя, так і безпосередня конкурентоспроможність  кожного регіону, який може залучати інвестиції . Ми сьогодні не кажемо про те, щоб просто отримати державну підтримку по тій чи іншій програмі, а ще й залучивши інвестиції в свою податкову базу, надходження, зробити найголовніше – давати іншу якість життя для людей, тому що податки завжди повинні переходити у якість життя людей», – зазначив  Геннадій Зубко.

Окрім того, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України окреслив основні пріоритети, які необхідно визначити на найближчий час.

«В першу чергу – це якість життя. Цей напрямок полягає у тому, що ми повинні зробити усе для того, щоб людина почувала себе комфортно як і у будь-якій європейській країні. Це – освіта, охорона здоров’я, адміністративні послуги, соціальний захист, допомога у розвитку інфраструктури конкретної громади», – підсумував Геннадій Зубко.

Окрім того, він відзначив Львівщину як область, у якій реалізовано багато ініціатив:  «Я би хотів сьогодні подякувати особливо Львівщині, бо дуже багато ініціатив,  багато тих речей, які сьогодні імплементовані частково у законах та нормативних актах, стандартах – ми разом відпрацьовували».

За його словами,  у минулому році вдалось отримали 234 мільярди гривень власних доходів у місцеві бюджети. У цьому році ця цифра сягнула 291 мільярда гривень.

«Для нас важливо, щоб цей ресурс був ефективним у стандартах і якості проектів, які реалізуються», – резюмував Геннадій Зубко.

Leave a Reply