Музей Михайла Грушевського у Львові запрошує на «Свято в Президентському саду»

0
1207
На Львівщині урочисто відзначать 20-річчя Державного меморіального музею Михайла Грушевського
На Львівщині урочисто відзначать 20-річчя Державного меморіального музею Михайла Грушевського

У неділю, 20 травня 2018 року з 13 до 19 год., Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові запрошуємо усіх охочих відвідати музейний фестиваль «Свято в Президентському саду», що відбудеться на садибі Львівського дому Грушевських (вул. І.Франка, 154), пишуть Фотографії Старого Львова.

Фестиваль відбудеться у рамках відзначення 20-річного ювілею музею. Впродовж дня на вас чекають майстри народної творчості: Марія Іванишин, Степан Помфюк, Ірина Білик, Оксана та Дмитро Мартиновичі, Віра Олеш, Ірина Шевчик, Марта Новицька, Марія Янко, Ольга Падовська, Олександр Ніколаєвський, Надія Троцько та інші.

Відбудуться: ярмаркові забави, виставки живопису, іконопису, вишивки, виробів з бісеру, книжкові виставки видавництв «Апріорі» та «Світ», майстер-класи з гончарства, соломоплетіння, витинанки, виготовлення ляльки-мотанки та зернових кораликів, хусткування…

Під час фестивалю можна буде насолодитися виступами львівських естрадних виконавців та хорових колективів з Білорусі, Польщі, України.

Свято триватиме з 13 год. до 19 год. Очікуємо гарної погоди та файного настрою)))).

Вхід вільний

Залишити відповідь