Мешканців Львівщини закликають підтримати десантників на змаганнях з функціонального багатоборства

0
1595

У неділю, 29 липня,  о 15:00 у Львові відбудеться ІІ-й Всеукраїнський чемпіонат на здобуття титулу “Найбільш фізично підготовлена команда військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗСУ”. Кращі бійці Десантно-штурмових військ змагатимуться на унікальній кросфіт-арені просто неба.

Суддівський склад чемпіонату забезпечить Федерація функціонального багатоборства України.

Львівські десантники боротимуться за медалі із командами із чотирьох десантно-штурмових бригад України.

«Такі змагання відбуваються серед різних родів військ. Нещодавно подібний чемпіонат відбувся серед нацгвардійців. Біля пам’ятника Шевченку ми розкладемо сертифіковану багатофункціональну кросфіт-арену, на якій проводять офіційні змагання», – зазначив  начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

До Львова на змагання приїдуть десантники із Миколаєва, Житомира, Гвардіська та 81-ї окремої мобільної бригади.

«Команди із п’яти учасників виконуватимуть різноманітні завдання, що мають на меті показати хто найсильніший десантник. Цього року вдалось залучити до цих змагань команду 80-ї окремої десантно-штурмової бригади “Реват 80 ОДШБР”. Запрошуємо усіх в неділю повболівати за найсильніших», – закликав начальник управління фізичної підготовки десантно-штурмових військ ЗСУ підполковник Андрій Палагін.

Кросфіт є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики.

«Цей вид спорту формує з людини універсального бійця. Можна підіймати важкі речі, тренувати витривалість та водночас бути дуже гнучким. Це важлива частина у підготовці військовослужбовця. Адже несучи на собі усе спорядження вагою до 30 кілограмів, мусить мати значну фізичну підготовку», – наголосив тренер Олег Глянцев.

Нагадаємо, 24 липня, десантники, які братимуть участь в Другому всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства  провели відкрите тренування перед змаганнями.

Leave a Reply