Мер Трускавця увійде в історію, як руйнівник курорту

0
1873
Сьогодні центральна частина міста – суцільний будівельний майданчик. Багатоповерхівки зводять поруч з історичним центром Трускавця, де збереглися дерев’яні вілли, які є пам’ятками архітектури. На їхньому фоні будівлі зі скла і бетону виглядають як монстри – ще не завершені вже сьогодні жахають масштабами.
Як пише “Четверта студія”, про це – у публікації “Джерела Трускавця”.

Скриншот ФБ

Висотки руйнують обличчя міста, – стверджують трускавчани та відпочивальники. Однак міські посадовці не реагують. Ба більше, саме за їхнього сприяння і згоди Трускавець перетворюється у бетонний курорт.

Уже розповідали про будівництво багатоповерхівки на вул. Бориславській, 4 у тісному сусідстві з міською радою. Будівля, яка матиме вісім поверхів й налічуватиме 72 квартири, виросла під вікнами робочого кабінету трускавецького мера, проте посадовець її «не помічає».

Андрій Кульчинський був присутній на усіх засіданнях містобудівної ради, яка розглядала пропозицію щодо цього житлового комплексу. У результаті «потрібне» рішення було ухвалене одноголосно – його підтримали члени ради:Олександр Грищенко, Зіновій Кушнір, Олексій Балицький, Оксана Плахтій, Марія Тичинська, Сергій Максимич, Анатолій Стародуб, Петро Біда.

Перед цим міська рада поміняла цільове призначення ділянок на вул. Бориславській, 4 з на «будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку», за що проголосували такі депутати.

А під час виборчої кампанії Андрій Кульчинський позиціонував себе як противник багатоповерхівок, обіцяючи нещадно боротися з ними. Одним з пріоритетів у своїй програмі визначив «Архітектурну гармонію». Обіцянка так і залишився на папері, а у центрі міста одна за одною почали з’являтися висотки.

Ще один будівельний майданчик знаходиться навпроти міської ради. Тут зводиться готельний комплекс, замовником будівництва якого кілька років тому став Олексій Балицький. Нині – заступник міського голови Трускавця, очільник місцевого осередку «Свободи», депутат облради. Олексій Балицький отримав доручення від Керімзаде Мехман Маіл Огли, який веде підприємницьку діяльність у Москві. А роботи з будівництва готельного комплексу координує депутат-свободівець Богдан Габшій.

в0.jpg

Однак, це ще не всі висотки, які постануть у центрі Трускавця! У планах нинішньої влади, виглядає на те, забудувати його щільно, використавши кожен клаптик землі.

Так торік трускавецька міська рада виступила замовником багатоквартирного будинку на вул. Дрогобицькій. Завдання на розробку містобудівної документації видав трускавецький мер Андрій Кульчинський.

Відповідно до Детального плану території забудовник може звести вісім поверхів, враховуючи цоколь і мансарду, висота від найнижчої відмітки на ділянці становитиме 29 м, орієнтовна кількість квартир – 63.

000.jpg

Переглянути в повному розмірі можна натиснувши тут.

Такі пропозиції щодо забудови ділянки на вул. Дрогобицький затвердили рішенням сесії, проголосувавши за Детальний план: Андрій Кульчинський, Наталія Пономаренко, Василь Вовчанський, Богдан Габшій, Іван Герльовський, Олег Карпин, Іванна Кенц-Березюк, Михайло Малащак, Мирослав Мицько, Юрій Наконечний, Олена Савченко, Віра Сазонова, Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Андрій Степаненко, Руслан Цехмейстер, Юрій Яворський.

Тобто народні обранці дали «зелене світло» зведенню вже другого багатоповерхового житлового будинку у центрі міста.

Як повідомили в управлінні архітектури й містобудування, новобудова буде з’єднана стіною з висоткою, яка виросла біля корпусу міськради.

в1.jpgв7.jpg

А у жовтні минулого року депутати відгукнулися на заяву забудовника Петра Майби й поміняли цільове призначення землі на вул. Дрогобицькій на «будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». За таке рішення проголосували: АндрійКульчинський, Наталія Пономаренко, Богдан Габшій, Іван Герльовський, Олег Карпин, Іванна Кенц-Березюк, Михайло Малащак, Михайло Кіселичник, Мирослав Мицько, Юрій Наконечний, Олена Савченко, Віра Сазонова, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Андрій Степаненко, Руслан Цехмейстер.

Трускавчанам варто запам’ятати ці прізвища – саме за підтримки кишенькової депутатської більшості трускавецький мер втілює з точністю до навпаки свою передвиборчу обіцянку щодо зрозумілих і фахових правил забудови Трускавця.

Окрім того пан мер так щиро вболіває, аби у мешканців висоток було достатньо місць для паркування, що забудовники реалізуватимуть проєкт підземного паркінгу й стоянки, залучивши ділянку на вул. Бориславській, 2, яка межує з їхніми. Тут знаходиться гостьова стоянка трускавецької мерії.

Машинам, які щодня приїжджають до центру міста, вже сьогодні відчайдушно бракує місць для паркування. Чи вирішить паркінг ситуацію, якщо два житлові будинки загалом матимуть 135 квартир – питання риторичне.

Залишити відповідь