Маршрут №49 стане комунальним

0
6661

У Львові відбулась чергова зустріч представників ГО «Розвиток Громади» з радником міського голови з питань транспортної проблематики Андрієм Білим, в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олегом Партикою та керівником автопідприємства «Успіх БМ» Юрієм Мельником щодо підбиття підсумків моніторингу рентабельності маршруту №49 та пошуку шляхів його постійного курсування.

Представники ГО «Розвиток Громади» починаючи з понеділка, 11 червня, щодня рахувати кількість пасажирів та коефіцієнт рентабельність цього маршруту. За результатами перших двох днів, загально, два великогабаритні автобуси перевезли 1802 особи. З них близько 10% це пільговики – 190. На засіданні було враховано, що зараз період відпусток та канікул у навчальних закладах. Таким чином «виручка» склала – 8060 грн.

Зі слів керівника автопідприємства «Успіх БМ» Юрія Мельника, аби маршрут був не збитковим  «виручка» повинна складати щонайменше 20 тис грн.. за цей період.

“Відтак ми запропонували декілька варіантів забезпечення, у такому випадку, постійного і не перебійного курсування маршруту № 49, що сполучає Рясне з Приміським вокзалом”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема замість двох великогабаритних впустити на рейс чотири маршрутки «Еталон», однак перевізник відхилив цю можливість, у зв’язку з відсутністю малогабаритних автобусів.

В такому випадку обговорили варіант передачі маршруту від приватного перевізника на обслуговування комунальному АТП №1. У свою чергу керівник автопідприємства «Успіх БМ» Юрія Мельника погодився розірвати тимчасову угоду та до суботи, 16 червня, продовжити обслуговувати рейсу №49. Таким чином управління транспорту ЛМР зобов’язалось розробити законний механізм передачі маршруту комунальному підприємству.

Разом з тим ГО «Розвиток Громади» наполягає, аби маршрут №49 продовжив своє курсування уже з понеділка, 18 червня. Однак остаточне рішення прийматимуть чиновники ЛМР!

Також на зустрічі обговорили можливість продовження курсування автобусів «6А» після 21.00. За словами Андрія Білого, найближчим часом вони напрацюють це питання із керівником АТП №1 Орестом Хамулою.

Залишити відповідь