Мандзій відвідала Дрогобич

0
1119
Міністр освіти відвідала Дрогобич. Фото ДМР

Цими вихідними в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій відвідала Дрогобич. Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Дрогобицької міської ради. 

У межах візиту відбулась зустріч виконувачки обов’язків міністра освіти і науки України з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою. Під час зустрічі сторони обговорили розвиток освіти Дрогобича та подальші варіанти її функціонування у межах створення об`єднаних територіальних громад.

Також разом із начальником відділу освіти ДМР Петром Шев`яком Любомила Мандзій та Тарас Кучма окреслили роботу програми «Нова українська школа» у дрогобицьких навчальних закладах.

Урядовець відзначила ті зміни, які вже відбулися в сфері освіти Дрогобича, успішними та гарантувала сприяння у моделюванні фінансового стану освіти у межах ОТГ.

Опісля, в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій оглянула місто з висоти пташиного польоту, піднявшись на Вежу Дрогобицької Ратуші, а також прогулялась відреконструйованою площею Ринок та центральними вуличками міста.

Нагадаємо, востаннє Любомира Мандзій відвідувала місто Івана Франка, Котермака та Бруно Шульца 15 лютого, завітавши на масштабний освітній захід — (Не)Конференцію міні-EdCamp у Дрогобицький ліцей №4.

Залишити відповідь