Майже тонну прихованих цукерок прикордонники виявили у рейсовому автобусі “Перемишль – Самбір”

1
1675

На кордоні з Польщею у рейсовому автобусі правоохоронці знайшли тайники із одягом, алкогольними напоями та продуктами харчування. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Вчора, в пункті пропуску «Шегині» прикордонники направили на поглиблений огляд автобус «Перемишль-Самбір», який повертався в Україну і за кермом якого перебував 39-річний житель Львівщини.

Відповідно до інформації, яка надійшла від оперативних співробітників прикордонної служби,  правоохоронці розпочали перевірку транспортного засобу на предмет обладнання тайниками для прихованого перевезення контрабандних товарів через кордон. В результаті, спільна прикордонно-митна оглядова група в конструктивних порожнинах під обшивкою салону автобуса виявила значну кількість (понад 3500 штук) предметів одягу різних торгівельних марок, 230 пляшок вина та близько 950 кг солодощів.

Товари та предмети, а також автобус, як засіб контрабанди вилучено. 

 

1 коментар

  1. Шановні інформатори докладно вивчіть ст. 201 КК України, Не піарте ” доблесних” охоронців кордону.Перелічені товари не є КОНТРАБАНДОЮ !!!!!! Це не їхні повноваження !!!!!!!

Залишити відповідь