Людська підлість просто не має меж

0
1213

Чи може має, але вони мають бути затверджені перспективним планом? Про це пише Юрій Качмар у виданні “Форпост“.

“Спровокований скандал навколо земель у Наварії має огидний присмак та ще гірший післясмак. Певні ділки – горе-бізнесмени, які маскуючись під місцевих жителів, насправді так виглядає, що в змові з мером Пустомит хотіли нажити собі земель все більше і більше. Людська тупість і зажертість не має ні кінця, ні краю.

Всякі акції-атракції, встановлення сцен, незрозумілі пікети, імітація боротьби за права АТОвців, підкуп селян, кишенькові ЗМІ – фу, гидко.

Але таки добре, що в ЦЮ справу втрутився О.М.Синютка, який розібрався і дав по лапах тим, хто має бажання загрібати жар чужими руками та дерибанити землю нібито з благою метою.

Сьогодні самі АТОвці врешті сказали своє слово і, не дозволивши прикриватися їхніми іменами у власних інтересах, домовились про одне – все буде по закону!!! Учасники війни, які ще не отримали землю зможуть її отримати, а ті хто хоче стравити нас між собою – отримають по заслузі!

Синютка дав чіткі вказівки для того, щоб уся вільна земля була інвентаризована, що зробить неможливим будь-які маніпуляції на цю тему і не дасть можливості місцевим “ділкам та борцям за справедливість” дерибанити те, що їм не належить”, – йдеться у дописі.

Leave a Reply