Львів’ян кличуть на допрем’єрний показ фільму «Казка про Коника»

0
763
Львів'ян кличуть на допрем'єрний показ фільму «Казка про Коника»

У суботу, 4 вересня, о 17:00 в кінотеатрі Planeta Kino 4DX (Forum Lviv) відбудеться допрем’єрний показ фільму «Казка про Коника» за участі знімальної групи. Львів’яни матимуть унікальну можливість подивитись перший документально-анімаційний фільм про війну для сімейного перегляду і на живо поспілкуватись з творцями стрічки за 5 днів до старту кінопрокату.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Фільм розповідає про найвідомішого українця в Естонії – монаха в миру і художника Анатолія Лютюка та його незвичну волонтерську місію на Донбасі. Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і вирушити з допомогою в прифронтові містечка. Дотримуючись своєї обітниці, він також шукає добрі історії. В цьому йому допомагає саморобний дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій.

Додамо, світова прем’єра фільму відбулася на найбільшому документальному шоукейсі Балтійського регіону DocPoint Tallinn. В Україні фільм був представлений на кінофестивалях Docudays UA та «Молодість», а також в рамках Х Книжкового Арсеналу.

Leave a Reply