Львівський скансен та гурт KURBASY запрошують на благодійний концерт-дійство “Пісні українського лісу”

Благодійний концерт-дійство в Гаю “Пісні Українського Лісу”

1
505

Львівський скансен спільно з гуртом KURBASY організовує благодійний концерт-дійство “Пісні Українського Лісу”. Запрошуємо до Гаю 17 вересня о 19.00 аби спільно зібрати кошти на мобільну турель під кулемет Browning M2 роті “Гонор” легендарного батальйону “Вовки Да Вінчі”.

Дослухайтеся до пісень українського лісу: саме цього вечора і саме для вас він звучатиме ствердно і ніжно, містично і переможно, а ще – допомагатиме українському війську. Дійство, що об’єднує стихії і традиції, запрошує слухачів у етнографічну мандрівку.

У неділю, 17 вересня, голоси учасниць відомого львівського гурту КУРБАСИ у супроводі оригінальних музичних інструментів переплітатимуться з шелестінням дерев та вітру у Львівському скансені. Атмосферу концерту просто неба у Гаю доповнюватиме гра світла і тіней.

Пісні Українського Лісу у Гаю – це творчий проєкт, що має благодійну мету: усі зібрані кошти з концерту підуть на мобільну турель під кулемет Browning M2 роті “Гонор” легендарного батальйону “Вовки Да Вінчі”.

“Пісні Українського Лісу” – діалоги двох актрис Театру імені Леся Курбаса та співачок гурту КУРБАСИ – Наталії Рибки-Пархоменко та Марії Онещак. Програма почала створюватися під час карантину, навесні 2020 року, в одному з лісів Львівської області, а в 2022-23 рр вже мандрувала Європою з метою підтримки України у її визвольній боротьбі.

Партнер проєкту: Національний квитковий оператор kontramarka.ua

Дата: 17 вересня, неділя
Час початку: 19:00
Місце: Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (вул.Чернеча гора, 1)

Вартість квитків від 1000 грн*

*Квитки можна придбати за посиланням: https://cutt.ly/DwlhLXbh

З питань акредитації та додаткових уточнень звертайтесь за тел 0672771019

1 коментар

Залишити відповідь