Львівський обласний перинатальний центр має запрацювати якнайшвидше, – Юрій Холод

0
799
Фото: Львівський обласний перинатальний центр

На сьогодні будівельна готовність другої черги Львівського перинатального центру становить 98%.  Відтак, необхідно завершити усі роботи у стислі терміни та здати корпус в експлуатацію найближчим часом.

На цьому наголосили учасники наради за участі в.о голови Львівської обласної ради Юрія Холода, заступників голови  ОДА Івана Собка та Юрія Бучка, директора перинатального центру Марії Малачинської та представників підрядної організації, пише прес-служба ЛОР.

Підрядник має завершити  технічно-оздоблювальні роботи, підключити ліфти, вмонтувати та спільно з медичними фахівцями протестувати обладнання.

“Новий корпус передбачає відкриття відділення патології вагітності, на сьогодні є одне відділення у А3 корпусі, але там обмежена кількість ліжок. Після відкриття переїдемо на більшу площу, де буде можливість комфортного перебування пацієнта в одномісних та двомісних палатах. Також відкриємо оперативну гінекологію для жінок, які мають проблеми з порушення репродуктивного здоров’я, з доброякісними захворюваннями матки та додатків. Пацієнти зможуть вирішувати ці питання комплексно у центрі, зараз такої можливості немає. Третє приміщення – це спеціалізоване консультативно-діагностичне відділення з жіночою консультацією. Тобто це забезпечить повний комплекс надання медичної допомоги у межах перинатального центру”, – зазначила директор закладу Марія Малачинська.

За підсумками наради, виконавцям робіт надали конкретні дедлайни щодо усунення проблемних моментів та завершення усіх робіт на об’єкті.

“Львівський обласний перинатальний центр – це медустанова європейського зразка. Позиція і обласної ради, і облдержадміністрації єдина – об’єкт має запрацювати якнайшвидше.  Виконання  доручень,  наданих підрядній організації, особисто з колегами триматимемо на контролі”, – наголосив Юрій Холод.

Водночас Юрій Бучко дав завдання управлінню капітального будівництва оперативно  підготувати документи та завантажити акт готовності об’єкта до експлуатації у Єдиний портал державних послуг  “Дія” для розгляду Державною архітектурною будівельною інспекцією та видачі сертифікату про готовність корпусу до експлуатації.

Як відомо, реконструкцію другої черги перинатального центру розпочали у 2018 році. Загальна кошторисна вартість реконструкції центру – понад 336 мільйонів гривень.

Залишити відповідь