Львівську ОДА пікетуватимуть тисячу осіб

0
1510
Львівську ОДА пікетуватимуть тисячу осіб

У вівторок, 3 березня 2020 року, о 9:00 перед входом до Львівської ОДА (Львів, вул.Винниченка, 18) відбудеться акція протесту проти свавілля місцевої влади, за участі понад 1000 мешканців села Сокільники, Годовиці, Басівки. Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

До акції також приєднаються мешканці Мурованської ОТГ, Дублян, Малехова, Грибовичів, Куровичів, Волицької ОТГ, Новострілищанської ОТГ, Соснівки та інші громади Львівщини.

ВИМОГИ:

невідкладно повернути Перспективний план формування територій громад у Львівській області (далі -Перспективний план) на доопрацювання;

вжити заходів для врегулювання проблем об’єднання громад у Львівській області шляхом проведення додаткових консультацій;

сформувати нову групу з дооопрацювання Перспективного плану;

винести пропозиції щодо Перспективного плану на широке експертне обговорення;
якісно оновити склад робочої групи.

До складу робочої групи повинні входити:

25 % – уповноважені представники громад,
25 % – депутати обласної ради,
25% – експерти,
і лише 25 % – представники ЛОДА;

визначити термін для доопрацювання Перспективного плану до 17 березня до прикладу.

“Львівська ОДА повинна припинити вдавати, що у Львівській області немає ніякої проблем щодо втілення реформи децентралізації, що не було допущено багато помилок та порушень при формуванні Перспективного плану формування територій громад у Львівській області та надати можливість якісно оновленій робочій групі доопрацювати Перспективний план та подати його без зауважень та обурення спроможних громад, почути врешті громади та дослухатись до думки експертного середовища”, – йдеться у повідомленні.

Довідка:

21 лютого 2020 року в ЛОДА відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань формування громад у Львівській області. Засідання було перервано та закрито, тому питання внесення, зокрема, Сокільницької ОТГ до Перспективного плану Львівської області не було розглянуто на цьому засіданні, а також багато інших питань.

Контактна особа:Ваврух Орест моб. +380930654388

Leave a Reply