Львівські рятувальники отримали новенький пожежний автомобіль першої допомоги

0
1117
Львівські рятувальники отримали новенький пожежний автомобіль першої допомоги

Сьогодні, 2 грудня, львівські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 марки Peugeot Boxer, 4х2, укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним інструментом. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

Автомобіль, вартістю понад 3 млн грн, придбали у рамках проєкту Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», який реалізується за підтримки Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Автомобіль характеризується потужністю двигуна в 160 кінських сил, максимальною швидкістю з повним навантаженням – 155 км/год, ємністю цистерни для води – 500 л, ємністю баку для піноутворювача – 20 л.

У комплектацію авто також входить аварійно-рятувальне обладнання, зокрема, гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медична укладка із необхідними лікарськими засобами.

Таким чином цей автомобіль є універсальним спецтранспортом для порятунку людей під час ДТП, гасіння невеликих пожеж та інших небезпечних подіях.

Загалом це перший із п’яти автомобілів легкого класу, передбачених умовами проєкту, які поповнять автопарк пожежно-рятувальних підрозділів Львівщини.

Leave a Reply