Львівські депутати виділили 170 млн грн для приєднаних громад

0
108
У сесійній залі Львівської міськради нарешті завершився ремонт, фото Христина Процак

Львівські депутати виділили 170 млн грн для приєднаних громад.

Про це повідомив депутат Юрій Лукашевський, пише Кулемет.

“Сьогодні міська рада затвердила бюджет розвитку на 2023 рік. Виконавчий комітет та депутати погодилися суттєво дофінансувати потреби приєднаних громад і місто зможе реалізувати хоча б по одному проєкту на території усіх 10 громад, які приєдналися до Львова. Загалом йде мова про майже 170 млн. грн., а це дійсно значна сума!”, – вважає він.

Серед проєктів на реалізацію яких передбачено кошти:

Вирішення питання водопостачання в Рудно та Дублянах, адже в попередні 2 роки тут проведена величезна робота і вкрай важливо її довести до логічного завершення, щоб мешканці могли користуватися якісною водою, як це є у Львові.

Також кошти передбачено на будівництво школи у смт. Брюховичах, капітальний ремонт шкільних приміщень в Дублянах та Рудно, реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вул. Тракт Глинянський (Підбірці), водовідведення у с.Лисиничі, капітальний ремонт вул. І. Франка у с. Зарудці, громадський простір біля Народного дому в с. Великі Грибовичі, ремонт дороги на вул. Шевченка (Малехів), ремонти цілого переліку доріг у Винниках.

“І це далеко не весь список.

Так виглядає, що підхід “гроші йдуть за мешканцем” загалом знаходить розуміння та підтримку серед депутатського корпусу – і це мегаважливо, бо дозволить в майбутньому більш-менш реалістично планувати розвиток мікрорайонів та населених пунктів нашої громади.

PS. Також у бюджеті передбачено значну підтримку для ЗСУ. Із зрозумілих причин не буду деталізувати. Але підкреслю, що місто дуже добре усвідомлює, що реалізація усіх запланованих проєктів прямо пропорційно залежатиме від успіхів ЗСУ на полі бою!”, – йдеться у повідомленні Лукашевського.

Leave a Reply