Львівська облрада виставила на продаж дитячу турбазу «Бойківчанка»

0
168
Львівська облрада виставила на продаж дитячу турбазу «Бойківчанка»

Львівська облрада на засіданні у четвер, 30 вересня, доповнила перелік об’єктів на приватизацію у 2021 році. На аукціон виставлять дитячий оздоровчий заклад «Бойківчанка», що в селі Розлуч на Турківщині. Про це пише Кулемет з посиланням на Захід.нет.

«За» проголосували 50 депутатів.

Відповідно до рішення, з аукціону продадуть комплекс будівель (корпуси, спортзал, котельню, гараж) на вул. Івана Франка, 14 у селі Розлуч, що на Турківщині, загальною площею понад 900 м2. На території оздоровчої бази є артезіанська свердловина, яку продадуть разом із рештою майна.

Кілька років тому Турківська райрада зверталася до Львівської облради з проханням передати відпочинкову базу з обласної у районну власність з тим, щоб відновити її функціонування, однак обласні депутати не підтримали такого рішення.

Приміщення колишньої дитячої спортивно-оздоровчої гірськолижної бази «Бойківчанка», що в селі Розлуч, належить до власності Львівської облради та перебуває на балансі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Споруди не використовуються понад 10 років. Раніше там проводили спортивні змагання обласного і районного рівнів, у літній період влаштовували організований відпочинок дітей.

Leave a Reply