Львівська облрада вважає неприпустимими дії правоохоронної системи щодо обвинувачених у справі вбивства Павла Шеремета

0
595

У вівторок, 22 грудня, Львівська обласна рада проголосувала звернення до президента України, голови Верховної Ради України, міністра внутрішніх справ України, генерального прокурора України щодо дій правоохоронної системи та органів влади у справі розкриття вбивства журналіста Павла Шеремета та переслідування громадян за політично вмотивованими обвинуваченнями. Про це пише Кулемет. 

«12 грудня 2020 року минув рік від часу бездоказового арешту Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь – обвинувачених у вбивстві журналіста Павла Шеремета.
Ми, депутати Львівської обласної ради, вважаємо недопустимими такі дії правоохоронної системи та вищих посадових осіб держави щодо обвинувачених. За наслідками їхнього втручання в хід справи маємо в’язня режиму – Андрія Антоненка! Юлія Кузьменко, лікар-хірург, позбавлена права на працю та перебуває під цілодобовим домашнім арештом з носінням електронного браслета. Яна Дугарь перебуває під заставою”, – йдеться у документі.

Зазначається, що слідчі дії мають не тільки ознаки непрофесійності та бездоказовості, а й фабрикування в Офісі Президента, Міністерства внутрішніх справ України, Офіс Генерального прокурора, Державного бюро розслідувань.

“Крім того, за цей рік в Україні розпочалися політичні переслідування інших патріотів, ветеранів новітньої російсько-української війни, волонтерів, громадських активістів. З огляду на зазначене вище, ми, депутати Львівської обласної ради, звертаємося до президента України, голови Верховної Ради України, міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України із вимогою повернути розслідування справи вбивства журналіста Павла Шеремета в правове поле та беззастережно дотримуватися прав громадянина і особи! Також вимагаємо відмовитися від практики переслідування патріотів України за політично вмотивованими обвинуваченнями!» – йдеться у зверненні.


Leave a Reply