Львівська облрада проти відкритих списків під час виборів

0
1170

Провалити голосування за звернення до Верховної Ради щодо якомога швидшого ухвалення Виборчого кодексу закликав особисто голова Львівської обласної ради. Відтак депутати надали лише 21 голос при мінімально необхідних 43-ох. Про це йдеться у повідомленні “Самопомочі Львівщини”.

Сьогодні вранці представники більшості політичних партій взяли участь у мітингу на підтримку нового Виборчого кодексу. Натомість депутати, які представляють ці партії в облраді, відмовилися проголосувати за відповідне звернення до Парламенту.

Депутати фракції БПП дали лише 1 голос, менша частина фракції «Свобода» підтримала звернення, УКРОП і Народний рух взагалі не голосували за таке звернення. Фракція «Самопоміч» одноголосно підтримала звернення.

Нагадаємо, демократичні партії та громадські організації вимагають від Верховної Ради ухвалити у другому читанні Виборчий кодекс, який скасує мажоритарку, запровадить відкриті партійні списки та обмежить політичну рекламу.

«Зміна до виборчого законодавства допоможе забути про такі принизливі поняття як гречка, продуктові пакети та інші брудні технології підкупу виборців кандидатами на мажоритарних округах. Також новий кодекс скоротить вплив олігархів на політичні партії і дозволить незалежним політичним партіям конкурувати з проектами «грошових мішків». Сьогодні голова обласної ради чітко дав зрозуміти, що його, які і все БПП, повністю влаштовує існуюча система», – коментує заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській облраді Роман Кізима.

 

Leave a Reply