Львівська облрада погодила забезпечення житлом молоді та учасників АТО

0
490
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Сьогодні, 18 лютого, на сесії обласної ради затвердили Комплексну програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Про це пише Кулемет.

Програма спрямована на підтримку індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та забезпечення молоді, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей житлом у Львівській області.

Право на отримання кредиту лише один раз надається учасникам антитерористичної операції на Сході України, молодим лікарям,  вчителям, спеціалістам, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, а також громадянам України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Пріоритет при наданні кредиту мають мешканці територій, де органи місцевого самоврядування передбачили співфінансування програми із місцевих бюджетів.

У 2021 році на це планують витратити з обласного бюджету 4 млн грн. Завдяки цим коштам пільгових кредитів планують придбати 12 об’єктів в сільській місцевості та 2 квартири для молоді.

«Необхідно масово інформувати населення про програму, щоб було все прозоро, а бюджетну допомогу отримати ті, хто дійсно її потребує», – наголосив голова комісії комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький.


Leave a Reply