Львівська обласна рада провела позачергову сесію (ВІДЕО)

0
58

Сьогодні, 6 лютого, відбулась роботу 21-ша позачергова сесія Львівської обласної ради.

Про це пише Кулемет.

На початку пленарного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули у російсько-українській війні.

«Сьогодні Львівщина прощається із сімома захисниками: Олегом Мудрим з Червонограда, Назаром Підковичем та Андрієм Кащієм зі Стрия, Василем Дьогтевим з Грабовецько-Дулібівської громади, Русланом Гоєм з Ходорівської громади, Миколою Андрущуком з Трускавця та Романом Сотником з Городоччини.

Вічна пам’ять та слава усім, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод

Опісля до промови та короткої молитви запросили капелана отця Андрія.

Сьогодні в порядку денному сесії – вісім питань, зокрема вони стосуються реорганізації обласного шкірно-венерологічного диспансера, передачі у державну власність бюро судово-медичної експертизи, а також депутати розглянуть проєкт рішення про прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів закладів профтехосвіти у спільну власність територіальних громад Львівщини.

Окрім того, в порядок денний включили проєкт рішення «Про відбудову Музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича та забезпечення захисту музейних установ і місць національної пам’яті Львівщини в умовах воєнного стану».

Залишити відповідь