Львівська митниця ДФС отримала нового керівника

0
1467

Новий начальник прибув на Львівщину з Волині, де займав посаду заступника начальника Волинської митниці ДФС. З Львівщиною у новопреставленого багато спільного — походження, молоді роки та величезні статки у близьких родичів. Обидві освіти здобуті у Львівській області — Дрогобицький педуніверситет та правничий факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, пише Форпост.

Перебуває на державній службі з 1995 року, пройшов усі посади від простого митника до заступника начальника обласного управління. Більшість посад Василя Германа тим чи іншим чином пов’язані з Львівською митницею. Так само як і більшість майна, яким володіють родичі митника. А це одразу 10 земельних ділянок, дві квартири та один будинок. Одна зі земельних ділянок знаходиться в серці Карпат — селі Дземброня. Це по другу сторону Говерли та Карпатського біосферного заповідника. Друга “оздоровча” земельна ділянка родини Германів знаходиться в селі Станиля — околиця Трускавця. В самому місті знаходиться одна з квартир сімейства. Друга за лічені кілометри у Дрогобичі. Решта земельних ділянок багатої родини набуті у селі Снятинка Дрогобицького району звідкіля вони всі родом.

Задекларовано новим начальником і дві автівки — Рено Модус та Тойота Ленд Крузер. Ми нагадуємо чиновникам та самоврядцям. Автомобілі має чіткий поділ на класи. Так ось, друга автівка — це БІЗНЕС-КЛАС. Це ряд машин розроблений для тих, хто багато ЗАРОБЛЯЄ — бізнесменів. Однак, показова розкіш в крові митників, яких ще у Біблії згадано як топ- корупціонерів. Річні задекларовані заробітки сім’ї нового очільника Львівської митниці ДФС нижчі навіть ніж у сучасних українських військових. Однак, навряд чи хоч один з них зможе задекларувати 113 тисяч доларів готівки, як це зробила дружина Василя Германа. Ми ще повернемось та детально розглянемо нову персону на Львівській митниці. Незабаром буде.

Залишити відповідь