Львівська громада попрощається з чотирма захисниками

Чин похорону Михайла Дзьоби розпочнеться о 13:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Брюховичах

1
73

Львівська громада попрощається з чотирма захисниками

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

🕯 Володимир Скляр (03.05.1982-13.10.2023) Львів’янин. Навчався в загальноосвітній школі №77. Після здобуття професійно-технічної освіти вступив до Національного університету «Львівська політехніка». Близько 17-ти років пропрацював у Львівській філії Державного підприємства Українського державного інституту з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор»-«Західдіпрошлях». Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

🕯 Богдан Місько (06.08.1986-10.10.2023) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №97. Спершу закінчив колишній Львівський коледж зв’язку, згодом здобув освіту у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Після завершення навчання працював у «Новій Пошті», пройшов шлях від кур’єра до керівника відділення. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

🕯 Володимир Замковий (15.05.1983-11.10.2023) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55. Після закінчення школи здобував професійно-технічну освіту, згодом вступив до автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка». У мирний час займався приватним підприємництвом, також працював у сфері перевезень. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Виконував бойові завдання із захисту держави на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони. 

🕯 Михайло Дзьоба (21.11.1980-10.10.2023) Народився у Брюховичах. Навчався у загальноосвітній школі №41. Здобув вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка. Протягом останніх 15-ти років проживав у місті Києві, займався виготовленням виробів з граніту. Із початком повномасштабного вторгнення рф входив до складу охорони Патріаршого собору. Згодом вступив до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. За особисту відвагу був нагороджений нагрудним знаком «Кров за Україну».

Чин похорону Володимира Скляра, Богдана Міська та Володимира Замкового розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Чин похорону Михайла Дзьоби розпочнеться о 13:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Брюховичах. Поховають воїна на місцевому кладовищі у Брюховичах.

1 коментар

Залишити відповідь